O nás

Projekt TalentScouting se zaměřuje převážně na mládežnické hráče, kteří zatím nedostali šanci v profesionálním klubu a nebo naopak starší hráče, kteří takovouto šanci zřejmě již nedostanou a hledají jiné uplatnění v amatérském či poloprofesionálním fotbale.

Projekt TalentScouting nabízí možnost využít služeb profesionálního fotbalového scouta, který klienta sleduje a provádí vyhodnocení předpokladů na angažmá v profesionálním klubu.

TalentScounting dále nabízí šanci na uplatnění v amatérském či poloprofesionálním fotbale v zahraničí (převážně v Německu, ale i Rakousku či Švýcarsku).

Náš tým

Zakladatel projektu: M.A. Jan Levý

Pan Jan Levý vystudoval v magisterském studiu vysokou školu Georg – August – Universität Göttingen se zaměřením na sport a ekonomiku, v Německu také v roce 2004 získal licenci hráčského agenta. Po celosvětovém zrušení agentských licencí působí od roku 2015 jako registrovaný zprostředkovatel u FAČRu. Ve své patnáctileté kariéře jakožto profesionální hráčský agent se pan Levý podílel nejen na mnoha přestupech v rámci České republiky, ale zprostředkoval transfery mimo jiné do Německa, Švýcarska, Skotska, Belgie, Polska, Dánska, Norska, Chorvatska, Slovenska a dalších zemí.

Rostislav Kohoutek - Talentscouting

Hlavní scout: Mgr. Rostislav Kohoutek

Pan Rostislav Kohoutek vystudoval FTVS Univerzity Karlovy v oboru Tělesná výchova a sport se specializací: fotbal, zároveň je držitelem trenérské UEFA „A“ licence. Ve své trenérské kariéře působil v mládežnických akademiích klubů SK Slavia Praha, FK Dukla Praha či 1. FC Slovácko. V těchto klubech vykonával funkci hlavního trenéra kategorií U15 – U21, individuálními tréninky připravoval nadějné hráče a zejména prováděl analýzu zápasů a diagnostiku jednotlivých hráčů.

Stanislav Levý - Talentscouting

Patron projektu: Stanislav Levý

Pan Stanislav Levý je bývalý špičkový fotbalista a československý reprezentant, v současnosti působí jako profesionální trenér a funkcionář. Během své kariéry jako hráč vyhrál československý titul a pohár v dresu pražských Bohemians, zahrál si semifinále poháru UEFA a odehrál 28 utkání za československou reprezentaci.

Jako trenér vlastní UEFA Profi licenci a působil jako hlavní trenér například v německém klubu Hannover 96, v polském Slasku Wroclaw, albánském Skenderbeu Korce, či českých klubech Viktoria Plzeň a 1. FC Slovácko. V Albánii dovedl tým k mistrovskému titulu a probojoval se do finále poháru, v Polsku získal ligový bronz a i zde se se svým týmem dostal do finále poháru.

Pan Stanislav Levý působí jako odborný garant celého projektu, především pak scoutingu.